سامانه ملی کارآموزی
ساماندهی، تسریع و تسهیل فرآیند کارآموزی
KARAMOUZ.IROST.ORG

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

نسخه جدید سامانه ملی کارآموزی به روز شد ۱۳۹۸/۱۱/۰۸

قابل توجه کاربران محترم سامانه ملی کارآموزی به اطلاع کاربران محترم سامانه ملی کارآموزی می رساند نسخه جدید این سامانه از امروز قابل بهره برداری است. کابران محترمی که پیش از این در سامانه ثبت نام کرده اند، لازم است به منظور ورود مجدد به نسخه جدید، رمز عبور جدید خود را از طریق لینک «فراموشی رمز عبور» دریافت کنند.

قابل توجه واحدهای پذیرنده کارآموز در سامانه ملی کارآموزی ۱۳۹۸/۱۲/۰۴

با توجه به بروز رسانی نسخه جدید «سامانه ملی کارآموزی» و عدم امکان انتقال ظرفیت های ترم قبل به ترم جدید، خواهشمند است نسبت به اعلام ظرفیت برای پذیرش دانشجویان در ترم جاری (زمستان 98 و بهار 99) در رشته و گرایش های مورد نیاز واحد پذیرنده خود، در اسرع وقت اقدام فرمایید.

اطلاعیه مهم خدمات رسانی «سامانه ملی کارآموزی» در ایام تعطیلات ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

ضمن آرزوی تندرستی و سلامتی برای یکایک کاربران محترم «سامانه ملی کارآموزی»، به «اطلاعیه پشتیبانی سامانه ملی کارآموزی در خصوص ارائه خدمات در ایام تعطیلات اسفند 98 و فروردین 99 توجه فرمایید». بر اساس قوانین دولتی ابلاغ شده در خصوص مسدود شدن هرگونه پرداخت آنلاین از 20/12/98 تا 15/1/99،امکان پرداخت در «سامانه ملی کارآموزی» میسر نمی باشد، بنابراین صدور معرفی نامه دانشگاه نیز برای کارآموزان محترم پس از ایام تعطیلات فراهم خواهد شد. یادآور می شود بازه زمانی مورد اشاره به مهلت ثبت نام کارآموزان در ترم جاری افزوده خواهد شد. گفتنی است سایر مراحل ثبت نام، درخواست جایابی و پذیرش در واحدهای پذیرنده همانند گذشته از طریق سامانه فعال است. همچنین با توجه به تعطیلی مراکز آموزش عالی و عدم حضور واحد پشتیبانی سامانه ملی کارآموزی، کاربران محترم می توانند پرسش های خود را از طریق ایمیل سامانه به نشانی karamouzi@irost.ir ارسال فرمایند.

اطلاعیه در خصوص پاسخگویی پشتیبانی سامانه ملی کارآموزی ۱۳۹۹/۰۱/۱۸

با توجه به تصمیمات متخده در خصوص ساعات کار پاسخگویی به تلفن‌های سامانه ملی کارآموزی در طول ایام قرنطیه مربوط به اپیدمی کرونا، به اطلاع کاربران محترم سامانه ملی کارآموزی می‌رساند در حال حاضر پشتیبانی سامانه ملی کارآموزی از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ آماده پاسخگویی به تلفن‌های کاربران محترم تا اطلاع ثانوی می‌باشد.

اطلاعیه تخفیف های فصل بهار- شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ۱۳۹۹/۰۱/۲۴

رئیس اداره خدمات فناوری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران از اعمال تخفیف های ویژه فصل بهار شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به شرح زیر خبر داد: 1- 50% تخفیف تا سقف 40 میلیون ریال، برای اعضای هیات علمی 2- 30% تخفیف تا سقف 20 میلیون ریال، برای دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد 3- 20% تخفیف تا سقف 20 میلیون ریال، برای دانشجویان کارشناسی 4- 20% تخفیف تا سقف 10 میلیون ریال، برای اعضای جدید باشگاه مشتریان. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 56276609 تماس حاصل کرده و یا به وبگاه https://labsnet.ir مراجعه نمایید.

ساعات پاسخگویی سامانه ملی کارآموزی در ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹/۰۲/۰۶

به اطلاع می‌رساند ساعات پاسخگویی به تماس‌های کاربران محترم «سامانه ملی کارآموزی» در ماه مبارک رمضان ، از ۸ تا ۱۳ می‌باشد.

اطلاعیه ساعات کار پشتیبانی «سامانه ملی کارآموزی» ۱۳۹۹/۰۳/۰۷

به اطلاع کاربران محترم «سامانه ملی کارآموزی» می‌رساند ساعات کار پاسخگویی به تلفن‌های سامانه ملی کارآموزی از ۸:۳۰ تا ۱۲ و از ۱۳:۳۰ تا ۱۵ می‌باشد.

فراهم نبودن امکان پشتیبانی تلفنی سامانه از تاریخ 11 / 5 / 1399 تا 1 / 6 / 1399 ۱۳۹۹/۰۵/۰۶

به اطلاع کاربران محترم سامانه ملی کارآموزی می رساند، امکان پشتیبانی تلفنی سامانه از تاریخ 11 / 5 / 1399 تا 1 / 6 / 1399، به مدت 3 هفته، فراهم نمی باشد. تمام خدمات و فرآیندهای سامانه در این ایام فعال می باشد و کاربران محترم می توانند به منظور رفع مشکلات احتمالی خود، از طریق ایمیل سامانه به آدرس karamouzi@irost.ir با کارشناسان پشتیبانی سامانه ملی کارآموزی به صورت مستمر در ارتباط باشند.

عدم واریز وجه پس از تاریخ 99/12/20 ۱۳۹۹/۱۲/۱۲

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 99 و بر طبق مقررات و قوانین سامانه ملی کارآموزی مبنی بر مسدود شدن درگاه پرداخت آنلاین، از دانشجویان محترم تقاضا داریم تا پرداخت های مربوط به جایابی خود در سامانه ملی کارآموزی را، قبل از تاریخ 99/12/20 انجام دهند. قابل ذکر است سایر خدمات و فرآیندهای مربوط به سامانه (به ویژه جایابی) تا تاریخ بازگشایی مجدد درگاه پرداخت ادامه خواهد داشت. بازگشایی درگاه پرداخت از 1400/1/15 انجام خواهد شد/ج

فراهم نبودن امکان پشتیبانی تلفنی سامانه از تاریخ 2/ 5 / 1400 تا 20/ 5/ 1400 ۱۴۰۰/۰۵/۰۶

به اطلاع کاربران محترم سامانه ملی کارآموزی می رساند، امکان پشتیبانی تلفنی سامانه از تاریخ2/ 5 / 1400 تا 20/ 5/ 1400، به مدت 3 هفته، فراهم نمی باشد. تمام خدمات و فرآیندهای سامانه در این ایام فعال می باشد و کاربران محترم می توانند به منظور رفع مشکلات احتمالی خود، از طریق پرتال خدمات نوآوری پارک علم و فناوری به آدرس http://qas.patent.irost.ir با کارشناسان پشتیبانی سامانه ملی کارآموزی به صورت مستمر در ارتباط باشند.

تماس با پشتیبانی
خواهشمند است فقط با شماره تلفن های سامانه ملی کارآموزی تماس حاصل فرمایید
۰۲۱۵۶۲۷۶۳۴۳
۰۲۱۵۶۲۷۵۴۵۷
ساعات پاسخگویی: روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۴۵
ایمیل: karamouzi@irost.ir
طراحی و پیاده سازی : شرکت اکسیر
تمام حقوق این وب‌سایت و مطالب آن متعلق به سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران است .